Povrchové úpravy

Moderný vzhľad vďaka kvalitným povrchovým úpravám a dlhoročnou zárukou

RAL

Polyesterový lesk je najstarší a najbežnejší typ organického povlaku medzi plechovými strešnými krytinami. Tento náter slúži ako ochrana pred účinkami vonkajších faktorov, a zároveň dodáva strešnej krytine estetickú farbu. Vzhľad povlaku je charakterizovaný hladkým, lesklým a rovnomerným povrchom. Tento druh náteru je dostupný v širokej škále farieb a je to materiál s veľmi širokým uplatnením.

GRANITE RAL

Povrchová úprava GRANITE RAL je lesklá a vyznačuje sa tradičným povrchom. Táto úprava sa vyznačuje moderným, estetickým vzhľadom a vďaka tomu je ideálnym riešením pre modernú stavbu. GRANITE RAL má vyššiu odolnosť voči poveternostným vplyvom, a tak poskytuje dlhšiu záruku.

GRANITE MAT

Povrchová úprava GRANITE MAT je takmer bez lesku a charakterizuje sa matným štrukturovaným povrchom. Táto úprava sa vyznačuje moderným, estetickým vzhľadom a vďaka tomu je ideálnym riešením pre modernú stavbu. GRANITE MAT má vyššiu odolnosť voči poveternostným vplyvom, a tak poskytuje dlhšiu záruku.

EXELENT

Povrchová úprava EXELENT kombinuje vysokú odolnosť s exkluzívnym vzhľadom. Vďaka použitiu inovatívneho laku s hrúbkou 40 μm poskytuje streche vysokú odolnosť proti poškriabaniu a jednoduchú manipuláciu. Okrem toho bol lak vystužený prímesou akrylu, ktorý nielen zvyšuje trvanlivosť farby, ale aj odolnosť proti poškriabaniu a UV žiareniu. Zároveň dáva strešnej krytine pôsobivý lesk. Táto úprava poskytuje vďaka svojim technickým parametrom, krásnemu vzhľadu a 35 ročnej záruke ideálnu voľbu pre Vašu strechu.

PURTEXT STRONG 300

Povrchová úprava PURTEXT je najhrubší a zároveň pružný povlak PRO s elegantným matným povrchom a najdlhšou záručnou dobou. Povrchová úprava PURTEXT sa vyznačuje mimoriadnou trvanlivosťou vďaka použitiu ultra hrubej 50 μm vrstvy polyuretánového laku. Vyznačuje sa zvýšenou odolnosťou voči poškriabaniu a mechanickému poškodeniu. Chráni tiež strechu pred škodlivými účinkami UV žiarenia a inými poveternostnými vplyvmi. Vďaka tomu je náter dobre chránený proti korózii a strate farby. Veľmi dôležitou vlastnosťou tohto inovatívneho náteru je vysoká flexibilita a krásny matný povrch. PURTEXT vznikol ako výsledok s našim partnerom US Steel. Táto povrchová úprava je výhradne našim produktom.

ALUZINOK 185+

Povrchová úprava ALUZINOK 185+ je striebristého vzhľadu. Pripomína tradičný pozinkovaný plech, avšak poskytuje oveľa kvalitnejšiu úpravu, zlúčeninu hliníka a zinku v procese horúcej galvanizácie. Plech v tejto povrchovej úprave obsahuje pridaný lakový náter SPE. Ideálna pre trapézové plechy, avšak využíva sa aj v moderných prvkoch pri krytinách so stojacou drážkou.