Betónová krytina Granite s ktorou si postavíte domov svojich snov!

Stále viac ľudí túži po domove, ktorý spája moderné prvky s hodnotami klasickej architektúry. Betónová krytina Granite je najlepšou odpoveďou pre vaše domovy.

MODERNÁ A TRADIČNÁ ZÁROVEŇ?

Súčasná architektúra pracuje s čistými líniami, pôsobivou funkčnosťou a formálnou harmóniou, pričom sa vyhýba prezdobenosti. Biele steny, tmavá strecha a fasáda s veľkými presklenými plochami sú charakteristické pre tento štýl. Okrem farieb zohráva dôležitú úlohu vo vzhľade budovy aj tvar. Možno si ani neuvedomujeme, aký veľký vplyv má tvar a farba strešnej krytiny na dizajn nášho domova.

GRANITE: Estetická strešná krytina spĺňajúca požiadavky modernej doby

Pri vývoji plochej strešnej krytiny Granite bol hlavným cieľom vytvoriť ľahko použiteľný a estetický produkt, ktorý spĺňa požiadavky modernej doby, ale zároveň v duši evokuje tradičnú architektúru. Betónová krytina Granite dodáva domu charakteristický vzhľad a je perfektnou voľbou pre milovníkov moderného vidieckeho štýlu.

PRÍBEH ÚSPEŠNÉHO VÝBERU STREŠNEJ KRYTINY

Petra Nováková, šťastná majiteľka domu, nám takto opísala výber strešnej krytiny Granite: „Dom sme kúpili pred takmer desiatimi rokmi a pri plánovaní sme sa jednoznačne rozhodli pre jednoduchý štýl. Predstava bola biele steny, tmavá strecha. Hľadali sme strešnú krytinu, ktorá by dokonale ladila ku charakteru nášho domu. Leier Granite je presne taká. Je skvelé, že si môžete vybrať aj z viacerých druhov tmavých farieb, pretože je dôležité, aby farba strešnej krytiny ladila k už existujúcim veciam. Strecha sa menila pred rokom a esteticky to domu nesmierne pomohlo. Aj po roku sa stále čudujeme, aká krásna je, a samozrejme by sme si ju vybrali aj teraz. Pre nás je perfektná!“

DOKONALÁ VOĽBA V 2 POVRCHOVÝCH ÚPRAVÁCH

Na slovenskom trhu dlho dominovali v oblasti strešných krytín farby červená, tehlová a hnedá, ale v posledných rokoch sa okrem klasických farieb objavila aj požiadavka na tmavšie odtiene. KADOŠ – Strešné krytiny na túto požiadavku zareagoval rozšírením ponuky, takže dnes sú veľmi populárne aj sivé a čierne strešné krytiny. Granite je k dispozícii v piatich farbách, od tehlovej po čiernu. Vďaka povrchovej úprave LUX je povrch antracitových, tmavohnedých a tehlových strešných krytín mimoriadne hladký a odolný. Hodvábny lesk dodáva krytine jedinečný a elegantný vzhľad. Povrchová úprava CLASSIC umožňuje produktom okrem vysokej ochrany farby aj vynikajúcu odolnosť proti opotrebeniu a pevný povrch.